0

Небольшой мониторинг затрат на ЖКХ «треугольника»

Автор: Sender Опубликовано: 2020/02/17 Рубрика: От автора

Сразу хочу оговориться, что данная статья не является анализом, ведь анализ отвечает на вопрос «почему?». А этот материал скорее просто мониторинг существующей ситуации в регионе, основанный на опубликованных открытых данных в паспортах бюджетных программ. К сожалению, имеющихся открытых данных недостаточно для ответа на вопрос «почему так происходит» или оценки хорошо это или плохо. Потому просто представлю результаты мониторинга и, возможно, они сподвигнут кого-то из читателей задать все эти вопросы непосредственно руководству управлений ЖКХ в городах во время обязательного публичного представления отчета о выполнении бюджетных программ за прошлый год. … читать полностью.

 
0

В Рубежном создадут Молодежный совет

Автор: Sender Опубликовано: 2019/12/26 Рубрика: От автора

На третьем пленарном заседании 101-й сессии Рубежанского городского совета было принято решение согласовать Положение о Молодежном совете при Рубежанском городском совете и запустить процедуру создания консультативного органа.

 
0

Безпека починається зі школи: один день зі «шкільними офіцерами поліції»

Автор: Sender Опубликовано: 2018/09/20 Рубрика: От автора

Оскільки у серпні рух «Сильні громади» запустив нові напрямки діяльності проекту «Ефективне місто», і у Рубіжному це Безпека у громаді, я почав активно вивчати питання взаємодії поліції та громади, сфери, у яких відбувається така взаємодія для забезпечення безпеки та як саме. … читать полностью.

 
0

Схеми: як купити на 1,7 бюджетних мільйони дорожче

Автор: Sender Опубликовано: 2018/08/06 Рубрика: От автора

У місті Рубіжне діє міська цільова програма децентралізації опалення та відповідна програма підтримки пільгових категорій громадян, за якою цим містянам встановлюється електричне індивідуальне опалення за рахунок коштів міського бюджету.

Всі учасники цієї програми «добровільно» обрали виконавцем робіт зі встановлення електроопалення недавно створене комунальне підприємство «Муніципальний сервіс» Рубіжанської міської ради (далі КП «МС»).

Звісно, як будь-яка юридична особа публічного права КП «МС» провела ряд закупівель матеріалів для виконання цих робіт через майданчик у системі Прозорро.

Так 22 травня 2018 року підприємство оголосило відкриті торги за закупівлю «Керамічний обігрівач КАМ-ІН» загальною сумою 7,8 мільйони гривень. … читать полностью.

 
0

Що ж тепер буде з програмою децентралізації опалення?

Автор: Sender Опубликовано: 2018/06/28 Рубрика: От автора, Регион

Вітаю всіх рубіжанських інвесторів, що згодились будувати котельні для обігріву шкіл та дитячих садочків міста з введенням у дію нових середньозважених тарифів на теплову енергію з газу для розрахунку виробниками тарифів на теплову енергію з альтернативних джерел, що 25 червня 2018 року затвердило Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України. … читать полностью.

Template Desk Mess Mirrored