Що ж тепер буде з програмою децентралізації опалення?

Автор: Sender Опубликовано: 2018/06/28 Рубрика: От автора, Регион |

Вітаю всіх рубіжанських інвесторів, що згодились будувати котельні для обігріву шкіл та дитячих садочків міста з введенням у дію нових середньозважених тарифів на теплову енергію з газу для розрахунку виробниками тарифів на теплову енергію з альтернативних джерел, що 25 червня 2018 року затвердило Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України.

Відповідно до цих розрахунків органи місцевого самоврядування можуть встановлювати підприємствам тарифи на теплову енергію з альтернативних джерел на рівні 90% від оприлюднених середньозважених тарифів.

Для Луганської області такий тариф затверджено на рівні 1361,47 грн без ПДВ, тобто тепер Рубіжанська міська рада може затвердити тарифи для інвесторів на рівні, що не перевищує 1225,32 грн без ПДВ.

Нагадаю, що інвесторам пообіцяли тариф на рівні 1467,95 грн без ПДВ, тобто на 20% вищій, ніж дозволяє Закону України «Про теплопостачання».

Цікаво, як на цю новину відреагують самі інвестори?

Прошу звернути на цей пост особливу увагу Валерія Харчука, як майбутнього голови майбутньої робочої групи з перевірки обґрунтованості комунальних тарифів та Володимира Купцова, як голови комунальної комісії Рубіжанської міської ради.

Середньозважені тарифи від 25.06.2018 можна завантажити за посиланням: http://saee.gov.ua/sites/default/files/Taryfy_25_06_2018.pdf.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Template Desk Mess Mirrored