Маєш право знати: що розглядатимуть на ювілейній 30-й сесії Рубіжанської міськради

Автор: Sender Опубликовано: 2017/07/12 Рубрика: От автора |

29 червня о 15:00 у малій залі засідань відбудеться чергова 30 сесія Рубіжанської міської ради. Розпорядження з проектом порядку денного 30-ї сесії міської ради розміщено на офіційному сайті ради 16 червня 2017 року. На розгляд сесії виноситься 43 питання, 23 з яких – земельні.

В єдиний блок питань можна виділити проекти рішень щодо зміни штатних розписів:

 1. Проектом рішення «Про затвердження штатної чисельності дитячо-юнацької спортивної школи №1 Рубіжанської міської ради Луганської області»пропонується зменшити штатну чисельність закладу на 4 одиниці.
 2. Проектами «Про звільнення заступника міського голови Ткачука В.С. від займаної посади» та «Про затвердження на посаду заступника міського голови Стародубцева В.В.» змінюється заступник міського голови.
 3. Проектами рішень про умови оплати праці пропонується встановити:
 • Міському голові – посадовий оклад 7000 грн, надбавку 10% за вислугу років та 50% за високі досягнення в праці;
 • Секретарю міськради – посадовий оклад 5000 грн, надбавку 50% за високі досягнення в праці;
 • Першому заступнику голови – посадовий оклад 6000 грн, надбавку 50% за високі досягнення в праці;
 • Заступнику міського голови (Сидоренковій Л.Р.) – посадовий оклад 5000 грн, надбавку 20% за вислугу років та 50% за високі досягнення в праці;
 • Заступнику міського голови (Абрамян Т.А.) – посадовий оклад 5000 грн, надбавку 50% за високі досягнення в праці;
 • Заступнику міського голови (Стародубцеву В.В.) – посадовий оклад 5000 грн, надбавку 50% за високі досягнення в праці;
 • Управляючому справами виконкому – посадовий оклад 5000 грн, надбавку 40% за вислугу років та 50% за високі досягнення в праці;

До другого блоку питань можна віднести проекти рішень з розпорядження комунальним майном.

 1. Проектом рішення «Про згоду на передачу у позичку нежитлового приміщення по вулиці Б.Хмельницького, 66а» пропонується передати в позичку нежитлове приміщення (частина першого поверху стоматологічної поліклініки), загальна площа 506,8 кв. м, державному закладу «Луганський державний медичний університет», з метою проведення науково-педагогічної, науко-дослідницької роботи на строк 2 роки.
 2. «Про згоду на реалізацію труб, які були у використанні, що знаходяться на балансі КП «РВУ ВКГ» Рубіжанської міської ради».
 3. Про передачу об’єкта нерухомого майна та основних засобів на баланс КП «РФСК» Рубіжанської міської ради Луганської області.

Проектом рішення «Про затвердження Програми відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян залізничним транспортом та за надані послуги зв’язку у м. Рубіжне на 2017 рік» пропонується виділити на 2017 рік 784 тисячі гривень для компенсації перевезення та послуг зв’язку пільговим категоріям громадян, чисельність яких склала 15845 осіб.

Згідно з проектом «Звіту про хід виконання Програми розвитку малого і середнього підприємництва в м. Рубіжне на 2016-2018 роки за 2016 рік», 17 роботодавців змогли отримати компенсацію на 40 новостворених робочих місць в сумі 147,6 тис. грн, 210 роботодавців звернулися до центру зайнятості з метою укомплектування вакантних місць і працевлаштовано на актуальні вакансії 1241 особа. Протягом дії програми проведено 9 семінарів та тренінгів. Кількість безробітних, які отримали фахову підготовку у сфері здійснення та організації підприємницької діяльності протягом 2016 року, — 86 осіб.

Проектом рішення «Про встановлення пільги із сплати земельного податку на 2017 рік комунальному підприємству «Рубіжанський фізкультурно-спортивний комплекс» Рубіжанської міської ради Луганської області» пропонується встановити пільгу на сплату земельного податку за землю парку мікрорайону Південний.

Щодо змін до міського бюджету, то пропонується виділити:

1.     На капітальні та поточні видатки

 • виконавчому комітету 50 тисяч гривень на висвітлення діяльності Рубіжанської міської ради та її виконавчих органів у газеті «Рубіжанські новини», 114,1 тисяч гривень на придбання паперу, конвертів, марок і бензину;
 • відділу культури, молоді і спорту 60 тисяч гривень співфінансування на придбання музичних інструментів для школи естетичного виховання та 261,4 тисячі гривень для будівництва торгового майданчика по вул. Володимирській в районі будинків 25,27 — ІІ черга будівництва.
 • управлінню житлово-комунального господарства 75,1 тисяч гривень на капітальний ремонт спортивного майданчика СШ №8, 50 тисяч гривень на співфінансування громадських робіт, спрямованих на благоустрій міста (ДЕП).

2.     На виплату заробітної плати

 • виконавчому комітету 466, 4 тисячі гривень;
 • відділу культури, молоді і спорту 16,6 тисячі гривень;
 • управлінню житлово-комунального господарства 199,5 тисяч гривень;
 • управлінню освіти 34,8 тисяч гривень;
 • управлінню праці та соціального захисту населення 924,1 тисяч гривень;
 • управлінню охорони здоров’я 26,6 тисяч гривень;
 • відділу міського комунального майна 17,7 тисяч гривень;
 • фінансовому управлінню 110,3 тисячі гривень;

Решта проектів рішень можна віднести до категорії земельних питань

Це проекти рішень приватного характеру (оформлення та розірвання договорів оренди, припинення права постійного користування, згода на розробку технічної документації тощо).

Координатор руху «Сильні громади» у Рубіжному Євген Ільченко

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Template Desk Mess Mirrored