Маєш право знати: що розглядатимуть на позачерговій 28 сесії Рубіжанської міськради

Автор: Sender Опубликовано: 2017/05/16 Рубрика: Аналитика |

11 травня о 15:00 у малій залі засідань відбудеться позачергова 28 сесія Рубіжанської міської ради. Розпорядження  з проектом порядку денного 28-ї сесії міської ради розміщено на офіційному сайті ради 10 травня 2017 року. За проектом, на розгляд сесії виноситься 7 питань, 3 з яких – земельні.

Четвертим питанням порядку денного сесії вносяться зміни до міського бюджету:

по загальному фонду виділяються додаткові асигнування головним розпорядникам бюджетних коштів в сумі 2,24 мільйони гривень:

1. виконавчому комітету в сумі 110,1 тисяч гривень на співфінансування проекту «Розробка проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж міста Рубіжне» в розмірі 10% від загальної вартості робіт;

2. управлінню житлово-комунального господарства в сумі 200 тисяч гривень на розробку проектно-кошторисної документації, в тому числі по об’єктах:

  • «Реконструкція покрівлі ЗОШ І-ІІІ №7, м.Рубіжне» — 40 тисяч гривень,
  • «Реконструкція покрівлі ЗОШ І-ІІІ №2, м.Рубіжне» — 80 тисяч гривень,
  • «Реконструкція покрівлі КНДЗ №3, м.Рубіжне» — 80 тисяч гривень

3. фінсовому управлінню в сумі 1,93 мільйони гривень —  субвенція з місцевого бюджету на співфінансування проекту «Реконструкція автодороги по вул.Миру (від Іванова до вул.Будівельників) м.Рубіжне» в розмірі 10% від загальної вартості робіт.

П’ятим питанням порядку денного вносяться зміни до «Програми будівництва торгового майданчика по вул.Володимирська в районі житлових будинків №№ 25, 27, м.Рубіжне»

Шосте питання порядку денного – «Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати при визначенні вартості будівництва об’єктів за рахунок коштів міського бюджету, коштів міських комунальних підприємств, бюджетних установ та організацій м. Рубіжне».

Проектом пропонується встановити, що розмір кошторисної заробітної плати при визначенні вартості будівництва при здійсненні будівництва об’єктів, що споруджуються із залученням бюджетних коштів міського бюджету м. Рубіжне, коштів міських комунальних підприємств, установ та організацій, а також кредитів наданих під державні гарантії, складає 4500,00 гривень.

Сьомим питанням порядку денного сесії є проект рішення «Про затвердження міської програми фінансової підтримки житлово-комунальних підприємств Рубіжанської міської ради на 2017-2020 роки»

Інші проекти рішень можна віднести до категорії земельних питань

Це проекти рішень приватного характеру (оформлення та розірвання договорів оренди, припинення права постійного користування, згода на розробку технічної документації тощо.)

Координатор руху «Сильні громади» у Рубіжному Євген Ільченко

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Template Desk Mess Mirrored