0

СТВ: открытия моста через р.Боровая (видео)

Автор: Sender Опубликовано: 2015/04/02 Рубрика: Новости СТВ, Регион

 
0

Гроші на міст

Автор: Sender Опубликовано: 2015/02/14 Рубрика: Новости СТВ, Регион

Доки у зоні АТО день у день загострюється ситуація, у Сєвєродонецьку підтримують українських військових. Цього разу окрім берців, теплої білизни і харчів пішли у хід старі простирадла і напірники. Як волонтери плели маскувальні сітки для техніки і бліндажів українських військових, бачив Олександр Шелест.

 
0

Сепаратистські схрони

Автор: Sender Опубликовано: 2015/02/14 Рубрика: Новости СТВ, Регион

 
0

В Луганській ОДА розповіли про промисловість й енергетику області

Автор: Sender Опубликовано: 2015/02/03 Рубрика: Новости СТВ, Регион

stvСтан справ у промисловості та енергетиці Луганщини обговорили сьогодні в облдержадміністрації. Про показники промисловості, ситуацію навколо ТЕС у Щасті і запуск містоутворюючих підприємств доповів виконувач обов’язків директора Департаменту промисловості та енергозбереження Луганської облдержадміністрації Олександр Ісаченко. Брифінг відвідала й знімальна група СТВ. … читать полностью.

 
0

Режим НС на Луганщині введено тільки в тих районах, де тривають бойові дії

Автор: Sender Опубликовано: 2015/01/28 Рубрика: Новости СТВ, Регион

Pежим надзвичайної ситуації в Луганській області введено тільки в тих районах, де тривають бойові дії. Геннадій Москаль створив спеціальну комісію з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що виникла в Луганській області внаслідок ведення бойових дій. Нагадаємо, що Кабмін України прийняв рішення про запровадження режиму надзвичайної ситуації в Луганській та Донецькій областях, а на всій території України запроваджується режим підвищеної готовності. Обласну комісію з надзвичайних ситуацій очолив персонально Геннадій Москаль. До її складу ввійшли заступники голови ОДА, керівники структурних підрозділів ОДА, представники правоохоронних органів, Держслужби з надзвичайних ситуацій та інші. Необхідності вводити режим надзвичайної ситуації по всій області немає, оскільки в деяких районах бойові дії практично не ведуться, — заявляє Москаль. – Тому районні комісії з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що виникла внаслідок бойових дій, створені в трьох районах Луганщини — Новойдарському, Попаснянському та Станично-Луганському.
… читать полностью.

Template Desk Mess Mirrored