0

Декларація Іоффе: 30 мільйонів статків – не привід відмовлятися від коштів на депутатську діяльність

Автор: Sender Опубликовано: 2018/06/17 Рубрика: Аналитика, От автора, Политика

Народний депутат від «Опозиційного блоку» Юлій Іоффе у 2017 збільшив статки родини до 30 мільйонів гривень та при цьому не відмовився від відшкодування витрат на депутатську діяльність, отримавши від держави понад чверть мільйона гривень. … читать полностью.

 
0

Чи правда використовувати ProZorro в Рубіжному не актуально?

Автор: Sender Опубликовано: 2018/06/04 Рубрика: Аналитика, От автора

Вже декілька років чиновники та активісти спорять щодо користі пониження порогів для проведення обов’язкової процедури закупівель. Наразі ці пороги становлять 200 тисяч гривень для товарів та послуг і 1,5 мільйони гривень для робіт. Деякі міські ради власними рішеннями понизили ці пороги на рівні міст, зобов’язавши розпорядників публічних фінансів на місцях проводити публічні допорогові закупівлі замість укладання прямих договорів з постачальниками. Часто це призводило до значної економії коштів, особливо у бюджетній сфері. Та звісно ж така процедура вимагає більше зусиль та більше часу. Тому рубіжанські керманичі вирішили, що просто будуть контролювати розпорядників, моніторити їхні закупівлі. … читать полностью.

 
0

Маєш право знати: що розглядатимуть на позачерговій 28 сесії Рубіжанської міськради

Автор: Sender Опубликовано: 2017/05/16 Рубрика: Аналитика

11 травня о 15:00 у малій залі засідань відбудеться позачергова 28 сесія Рубіжанської міської ради. Розпорядження  з проектом порядку денного 28-ї сесії міської ради розміщено на офіційному сайті ради 10 травня 2017 року. За проектом, на розгляд сесії виноситься 7 питань, 3 з яких – земельні. … читать полностью.

 
2

Детально о «моратории» на тарифы ЖКХ

Автор: Sender Опубликовано: 2016/07/14 Рубрика: Аналитика, От автора, Политика

Сейчас очень многие в Украине решили спекулировать так называемым «мораторием на применение жкх тарифов», который был принят 7 июля 2016 года Киевсоветом для города Киева. Начинают звучать призывы к городским советам последовать примеру и принять такие же решения.

Все это происходит по одной лишь причине — люди не желают изучить документы, а пытаются понять вопрос лишь из новостей в СМИ и комментариев тех, кто также не посчитал нужным прочитать само решение….

Выкладываю здесь тот проект, который проголосовал Киевсовет и все документы к нему.

Для информации — в действующих решениях этого документа все еще нет, а значит Кличко его не подписал (далее будет понятно почему).

Не поленитесь изучить не только само решение, но и процедуру, по которой оно принималось, а главное — правовую оценку Управления правового обеспечения деятельности Киевсовета. А я пока опишу ситуацию вкратце: … читать полностью.

 
0

Кому положена субсидия (инфографика)

Автор: Sender Опубликовано: 2015/03/26 Рубрика: Аналитика, Интересности

… читать полностью.

Template Desk Mess Mirrored