0

Безпека починається зі школи: один день зі «шкільними офіцерами поліції»

Автор: Sender Опубликовано: 2018/09/20 Рубрика: От автора

Оскільки у серпні рух «Сильні громади» запустив нові напрямки діяльності проекту «Ефективне місто», і у Рубіжному це Безпека у громаді, я почав активно вивчати питання взаємодії поліції та громади, сфери, у яких відбувається така взаємодія для забезпечення безпеки та як саме. … читать полностью.

 
0

Схеми: як купити на 1,7 бюджетних мільйони дорожче

Автор: Sender Опубликовано: 2018/08/06 Рубрика: От автора

У місті Рубіжне діє міська цільова програма децентралізації опалення та відповідна програма підтримки пільгових категорій громадян, за якою цим містянам встановлюється електричне індивідуальне опалення за рахунок коштів міського бюджету.

Всі учасники цієї програми «добровільно» обрали виконавцем робіт зі встановлення електроопалення недавно створене комунальне підприємство «Муніципальний сервіс» Рубіжанської міської ради (далі КП «МС»).

Звісно, як будь-яка юридична особа публічного права КП «МС» провела ряд закупівель матеріалів для виконання цих робіт через майданчик у системі Прозорро.

Так 22 травня 2018 року підприємство оголосило відкриті торги за закупівлю «Керамічний обігрівач КАМ-ІН» загальною сумою 7,8 мільйони гривень. … читать полностью.

 
0

Що ж тепер буде з програмою децентралізації опалення?

Автор: Sender Опубликовано: 2018/06/28 Рубрика: От автора, Регион

Вітаю всіх рубіжанських інвесторів, що згодились будувати котельні для обігріву шкіл та дитячих садочків міста з введенням у дію нових середньозважених тарифів на теплову енергію з газу для розрахунку виробниками тарифів на теплову енергію з альтернативних джерел, що 25 червня 2018 року затвердило Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України. … читать полностью.

 
0

Декларація Іоффе: 30 мільйонів статків – не привід відмовлятися від коштів на депутатську діяльність

Автор: Sender Опубликовано: 2018/06/17 Рубрика: Аналитика, От автора, Политика

Народний депутат від «Опозиційного блоку» Юлій Іоффе у 2017 збільшив статки родини до 30 мільйонів гривень та при цьому не відмовився від відшкодування витрат на депутатську діяльність, отримавши від держави понад чверть мільйона гривень. … читать полностью.

 
0

Чи правда використовувати ProZorro в Рубіжному не актуально?

Автор: Sender Опубликовано: 2018/06/04 Рубрика: Аналитика, От автора

Вже декілька років чиновники та активісти спорять щодо користі пониження порогів для проведення обов’язкової процедури закупівель. Наразі ці пороги становлять 200 тисяч гривень для товарів та послуг і 1,5 мільйони гривень для робіт. Деякі міські ради власними рішеннями понизили ці пороги на рівні міст, зобов’язавши розпорядників публічних фінансів на місцях проводити публічні допорогові закупівлі замість укладання прямих договорів з постачальниками. Часто це призводило до значної економії коштів, особливо у бюджетній сфері. Та звісно ж така процедура вимагає більше зусиль та більше часу. Тому рубіжанські керманичі вирішили, що просто будуть контролювати розпорядників, моніторити їхні закупівлі. … читать полностью.

Template Desk Mess Mirrored